-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» за ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002416-a
Завершена
2 746 714.00
UAH з ПДВ
Номер:
59b3645f71f84ca6a5dc370a5b2ca346
Внутрішній номер закупівлі:
30249291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002416-a
Замовник:
Комунальна корпорація "Київавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359026
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОМАНДАРМА КАМЕНЄВА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бережна Олена Анатоліївна 380442849374 market_kievavtodor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
У 2024 році між комунальною корпорацією «Київавтодор» (далі - Корпорація) та товариством з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Мостопроект» (далі – ТОВ «НВФ «Мостопроект») укладено договір на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» (далі - Об'єкт) від 24.05.2024 № 148-24. Договір виконано, розроблено проєктно-кошторисну документацію по Об’єкту, за результатом експертизи якої отримано позитивний експертний звіт від 19.12.2024 № 03-0912-24/ЕП/КО. Робочий проєкт в установленому порядку затверджено наказом директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)від 21.07.2025 № Н-104 «Про затвердження робочого проєкту «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель».
В 2025 році, за результатами проведених відкритих торгів між Корпорацією та товариством з обмеженою відповідальністю «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» укладено договір підряду від 29.10.2025 № 234-10.
У 2026 році виконання та фінансування робіт по Об'єкту передбачено наказом директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.02.2026 № Н-37 «Про капітальний ремонт об’єктів територіальної громади міста Києва, що фінансуються у 2026 році за рахунок бюджетних коштів по Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» (зі змінами).
Наразі виконуються будівельні роботи з реалізації Об'єкту.
Під час виконання будівельних робіт з капітального ремонту вул. Міської було виявлено несприятливі геологічні умови на деяких ділянках вулиці, які неможливо було встановити під час збору вихідних даних та при розробці проєктно-кошторисної документації по Об'єкту, що зумовило необхідність виконання додаткових будівельних робіт, спрямованих на усунення виявлених негативних чинників.
Оскільки включення до проєктно-кошторисної документації по Об'єкту додаткових будівельних робіт призводить до збільшення обсягів робіт та кошторисної вартості, проєктно-кошторисна документація по Об’єкту підлягає коригуванню.
Відповідно до п. 11 ст. 6 Закону України «Про авторське право і суміжні права», об'єктом авторського права є твори архітектури, містобудування, садово-паркового мистецтва та ландшафтних утворень. Статтею 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права» визначено, що твір архітектури – твір у галузі спорудження будівель, містобудування, садово-паркового мистецтва, ландшафтних утворень у формі креслення, ескізів, моделей, збудованих будівель чи споруд, планів населених пунктів тощо. Статтею 433 Цивільного Кодексу України також визначено, що об'єктом авторського права є твори архітектури. При цьому автором проекту є архітектор або інженер, який є розробником затвердженого проекту згідно абз. 2 п. 1 «Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 16.05.2011 № 45 (зі змінами).
Статтею 1 Закону України «Про архітектурну діяльність» визначено, що проєкт – документація для будівництва об'єктів архітектури, що складається з креслень, графічних і текстових матеріалів, інженерних і кошторисних розрахунків, які визначають містобудівні, об'ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні та технологічні рішення, вартісні показники конкретного об'єкта архітектури, та відповідає будівельним нормам і правилам, а об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури) - будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, їх комплекси, об'єкти благоустрою, садово-паркової та ландшафтної архітектури, монументального і монументально-декоративного мистецтва, території (частини територій) адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів.
Таким чином, враховуючи вищезазначене, розроблена проєктна документація (проєкт) об'єктів архітектури є твором архітектури та підпадає під охорону (захист), як немайнове право автору, пов’язане із створенням та використанням твору архітектури, в рамках дії Цивільного Кодексу України, Закону України «Про авторське право і суміжні права» та інших законодавчих актів.
Отже, на проєктно-кошторисну документацію по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» поширюється авторське право її автора – ТОВ «НВФ «Мостопроект».
Главою 36 Цивільного Кодексу України визначено, що право інтелектуальної власності на літературний, художній та ін. твір – це і є авторське право. У разі виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель», проєктною організацією повинна бути забезпечена сумісність робіт з коригування з наявними (розробленими та затвердженими) проектними рішеннями.
Враховуючи викладене вище, ТОВ «НВФ «Мостопроект», має авторські права на розроблені та затверджені проєктні рішення, які відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» не може використовувати інша організація.
Очікувана вартість робіт з коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» складає 2 746, 714 тис. грн.
Згідно з абз.5 пп.5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) у разі придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: необхідність захисту прав інтелектуальної власності.
Отже, закупівлю робіт з коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» (ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)», доцільно проводити як закупівлю, пов’язану із захистом прав інтелектуальної власності автора проекту, з урахуванням вимог абз.5 пп.5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) та укласти договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель, з автором проєкту «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» - ТОВ «НВФ «Мостопроект».
Очікувана вартість:
2 746 714.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт вул. Міської від просп. Палладіна до дороги Київ-Гостомель» за ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2027
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Мостопроект»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30604691
-
Контактна особа:
Каплинський Дмитро Миколайович 380443338473 office@mostoproekt.com.ua
-
Адреса:
04208, Україна, м. Київ, пр-т. Георгія Гонгадзе, 7 к.33
Ціна пропозиції
2 746 714.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c45acacf642845db87d656bd7c8d4ac9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-002416-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Мостопроект»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30604691
-
Адреса:
04208, Україна, м. Київ, пр-т. Георгія Гонгадзе, 7 к.33
Номер договору:
70-19
Сума договору:
2 746 714.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 288 928.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний