• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бітум дорожній 70/100

Завершена

6 799 999.20 UAH з ПДВ
Номер: 670a82b4345641e7b605c484023184bb
Внутрішній номер закупівлі: 30249288
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002426-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Запорожченко Тетяна Юріївна SHRBU2020@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 6 799 999.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бітум дорожній 70/100
Код ДК 021:2015: 44113610-4 Бітум
Кількість 200 тонна
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Укртатнафта""
Ціна пропозиції 6 799 999.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 68911ce0aa1a43f3be519d6f53532407
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-002426-a-a1
Постачальник: АТ "Укртатнафта""
Номер договору: 710/2/2118
Сума договору: 6 799 999.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 666 666.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Бітум дорожній 70/100: 33 999.99600 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Дог.№ 710.2.2118 від 28.08.2026 р. Бітум дорожній 70 100.pdf
p7s
sign.p7s