• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

Завершена

186 141.00 UAH без ПДВ
Номер: 64029e61277d4ec6be84e0af050a646d
Внутрішній номер закупівлі: 30249247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002382-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Шаповал Олександр Анатолійович 38 048 727 36 65 tender@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Регіональною філією «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» в електронній системі «Prozorro» було оголошено відкриті торги з особливостями за предметом: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону (Код ДК 021:2015 – 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки), ідентифікатор закупівлі Prozorro: UA-2026-08-10-006436-a, очікувана вартість закупівлі – 186 146,56 грн. без ПДВ. Тендерною документацією було передбачено технічне обслуговування газового обладнання 10–ти котелень, розташованих в Знам’янському регіоні Кіровоградської області. Через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, електронні торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до підп. 2 п. 51 Особливостей. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству, у регіональній філії «Одеська залізниця» «Укрзалізниця» відповідно до підп. 6 п.13 Особливостей наявні обґрунтовані підставі для укладання договору на послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість: 186 141.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону.
Код ДК 021:2015: 50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладів
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Алчевська проектно-будівельна компанія»
Ціна пропозиції 186 141.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 47276c3e4ad0470e876dcba9dacefc1e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-002382-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Алчевська проектно-будівельна компанія»
Номер договору: ОД/НБС-26-510НЮ
Сума договору: 186 141.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
АПБК Знам. регіон ОД-НБС-26-510НЮ від 31.08.2026 (Скан).pdf