-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002150-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
92 368.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
13
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8222cb92306943738b420f8a3b95c092
Внутрішній номер закупівлі:
30249028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002150-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 368.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 10:49 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 10:49 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 10:49 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 368.25 природний газ для потерб опалення