-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Платформна електрокара)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001952-a
Платформна електрокара (Великовантажні мототранспортні засоби), для потреб Зміївської ТЕС ПАТ"Центренерго", к-ть 1 шт.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 21:00)
700 909.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
27
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c3ca3b93a54d40a7a19c788985686eb7
Внутрішній номер закупівлі:
30248838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001952-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шатров Руслан Русланович 380443640246 ruslan.shatrov@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 909.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 10:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 10:39 - 17.09.2026 21:00
Період оскарження:
01.09.2026 10:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 909.25 Платформна електрокара