-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Медичного огляду працівників для філії комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» «Могилів-Подільської станції екстреної медичної допомоги»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001829-a
Завершена
78 740.51
UAH з ПДВ
Номер:
598321f78e6c41428a762b233de59c56
Внутрішній номер закупівлі:
30248733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001829-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Ратов +380432651104 p.v.ratov@ukr.net http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
78 740.51 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08.09.2025 № 1393 «Про організацію та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій»
Кількість
707 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.04.2022 №651 «Про затвердження Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин»
Кількість
28 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.01.2013 №65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів»
Кількість
22 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 №280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб»
Кількість
108 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33868196
-
Адреса:
23500, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Шаргород вул.Чорновола В. будинок 9
Ціна пропозиції
78 740.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e83adda661cf4c58a4918200befe1aef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001829-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33868196
-
Адреса:
23500, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Шаргород вул.Чорновола В. будинок 9
Номер договору:
50
Сума договору:
78 740.51 UAH з ПДВ
Сума договору:
76 540.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:30
Статус:
Підписаний