-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антена клевер
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001745-a
Завершена
25 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
bcc993b61e024ff6ba6f6580b2100755
Внутрішній номер закупівлі:
30248633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001745-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
25 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антена клевер 6-7 ГГц RHCP BombAss
Кількість
70 штука
Період постачання
27.08.2026 - 04.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Петрук Ірина Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3655509265
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вулиця 600-річчя будинок 40 квартира 40, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Ціна пропозиції
25 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e92a385f9375448287bf97b063b7baf0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001745-a-a1
Постачальник:
Петрук Ірина Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3655509265
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вулиця 600-річчя будинок 40 квартира 40, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Номер договору:
1002
Сума договору:
25 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:19
Статус:
Підписаний