-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001713-a
Завершена
8 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
9d200b56ca2041c8aaab3d8594a762fc
Внутрішній номер закупівлі:
30248611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001713-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 820.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скло лобове VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Скло бокове опускне ліве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Скло бокове опускне праве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Контактна особа:
Тичук Юрій Іванович 0989262122
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Ціна пропозиції
8 820.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee8026c0cbdf4831b2779c9060650790
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001713-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Номер договору:
151
Сума договору:
8 820.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Скло лобове VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 3 640.00000 UAH без ПДВ
Скло бокове опускне ліве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 420.00000 UAH без ПДВ
Скло бокове опускне праве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 760.00000 UAH без ПДВ
Скло бокове опускне ліве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 420.00000 UAH без ПДВ
Скло бокове опускне праве VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 760.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний