-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001459-a
Завершена
56 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
604e13cf48cb400da2535e5de71a2e58
Внутрішній номер закупівлі:
30248379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001459-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
56 980.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фільтр масляний МАЗ-5440
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр-патрон паливний 536-1117075/650-1117039
Кількість
6 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр паливний грубої очистки IVECO EURO CARGO ML
Кількість
8 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр паливний тонкої очистки IVECO EURO CARGO ML
Кількість
8 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр масляний IVECO EURO CARGO ML
Кількість
8 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр повітряний IVECO EURO CARGO ML
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр салону IVECO EURO CARGO ML
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Фільтр вологовідділювач IVECO EURO CARGO ML
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Контактна особа:
Тичук Юрій Іванович 0989262122
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Ціна пропозиції
56 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf04cad23bc841f0a55e24b98cff6be7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001459-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Номер договору:
151
Сума договору:
56 980.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фільтр масляний МАЗ-5440: 480.00000 UAH без ПДВ
Фільтр-патрон паливний 536-1117075/650-1117039: 290.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний грубої очистки IVECO EURO CARGO ML: 1 965.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний тонкої очистки IVECO EURO CARGO ML: 935.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний IVECO EURO CARGO ML: 1 010.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний IVECO EURO CARGO ML: 3 990.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону IVECO EURO CARGO ML: 825.00000 UAH без ПДВ
Фільтр вологовідділювач IVECO EURO CARGO ML: 815.00000 UAH без ПДВ
Фільтр-патрон паливний 536-1117075/650-1117039: 290.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний грубої очистки IVECO EURO CARGO ML: 1 965.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний тонкої очистки IVECO EURO CARGO ML: 935.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний IVECO EURO CARGO ML: 1 010.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний IVECO EURO CARGO ML: 3 990.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону IVECO EURO CARGO ML: 825.00000 UAH без ПДВ
Фільтр вологовідділювач IVECO EURO CARGO ML: 815.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний