-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-9,11 класів(аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001475-a
Завершена
706 567.00
UAH без ПДВ
Номер:
e861d10dcdad4ed29d5108c23892b439
Внутрішній номер закупівлі:
30248359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001475-a
Замовник:
Великолюбаський ліцей Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170557
-
Адреса:
35024, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, с.Підлужне вул.Жовтнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Ольга Андріївна +380686455202 v.lubacha@gmail.com https://vlubacha.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
706 567.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-9,11 класів(аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Фурман Наталія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535101121
-
Контактна особа:
Фурман Наталія Олександрівна 0682412654
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м.Костопіль, вул.Сонячна,53
Ціна пропозиції
706 567.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
91f9a508df7b4645afac7e2528fd12aa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001475-a-a1
Постачальник:
ФОП Фурман Наталія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535101121
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м.Костопіль, вул.Сонячна,53
Номер договору:
3
Сума договору:
706 567.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний