• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Вершкове масло

Завершена

17 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 2fb61d5fdc7e41fca374def1281c5ffc
Внутрішній номер закупівлі: 30248322
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-001416-a   
Замовник: БОБРИНЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Матійко +380967099642 cabinet.2byx@i.ua https://bobrinternat.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість: 17 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 50 кілограм
Період постачання 28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 27200, Україна, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Лянна Олександра Федорівна
Ціна пропозиції 17 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a91ddb68d785441f97744f1fc22ec948
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-001416-a-a1
Постачальник: Лянна Олександра Федорівна
Номер договору: 77
Сума договору: 17 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний