-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стропи згідно коду ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001362-a
Завершена
88 752.00
UAH з ПДВ
Номер:
258e5dc2ea06413f9586062249e649e2
Внутрішній номер закупівлі:
30248264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001362-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСМІСЬКЕЛЕКТРОТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328497
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Водопровідна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Потапова +380487175467 potapovaa03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
88 752.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп СКП 1,6/1500
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 1 СК 0,8/1000
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 1 СК 0,8/900
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 1 СК 0,8/1030
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 2 СК 1,6/2000
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 4 СК 3,2/2000
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп 4 СК 12,5/3000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 0,2/14000 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 1,25/2000 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 1,6/1200 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 3,2/3000 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 3,2/4000 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Строп СКП 3,2/6000 (втулка)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38935167
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Велика Арнаутська будинок 76 офіс 2 Інформація про кінцевого бенефіціарного власника ТОВ "ЛОАД-ТЕХ": 1. прізвище, ім’я, по батькові: Стретович Юрій Володимирович 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник —іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, —усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи: 50, Прямий вирішальний вплив 4.1. повне найменування юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ" 4.2. місцезнаходження юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: Україна 4.3. ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником 38935167 4.4. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи власника: 50, Прямий вирішальний вплив 1. прізвище, ім’я, по батькові: Авраменко Віталій Валерійович 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник —іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, —усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи: 50, Прямий вирішальний вплив 4.1. повне найменування юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ" 4.2. місцезнаходження юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: Україна 4.3. ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником 38935167 4.4. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи власника: 50, Прямий вирішальний вплив
Ціна пропозиції
88 752.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
25fb0dfbbec2443a9a5c7ffd385f0374
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001362-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38935167
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Велика Арнаутська будинок 76 офіс 2 Інформація про кінцевого бенефіціарного власника ТОВ "ЛОАД-ТЕХ": 1. прізвище, ім’я, по батькові: Стретович Юрій Володимирович 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник —іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, —усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи: 50, Прямий вирішальний вплив 4.1. повне найменування юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ" 4.2. місцезнаходження юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: Україна 4.3. ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником 38935167 4.4. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи власника: 50, Прямий вирішальний вплив 1. прізвище, ім’я, по батькові: Авраменко Віталій Валерійович 2. країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник —іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, —усі країни його громадянства (підданства): Україна 3. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи: 50, Прямий вирішальний вплив 4.1. повне найменування юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОАД-ТЕХ" 4.2. місцезнаходження юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником: Україна 4.3. ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником 38935167 4.4. характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) юридичної особи власника: 50, Прямий вирішальний вплив
Номер договору:
ВТ-ВМТЗ-П/2026/138
Сума договору:
88 752.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
73 960.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Строп СКП 1,6/1500: 318.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/1000: 258.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/900: 252.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/1030: 264.00000 UAH без ПДВ
Строп 2 СК 1,6/2000: 846.00000 UAH без ПДВ
Строп 4 СК 3,2/2000: 2 172.00000 UAH без ПДВ
Строп 4 СК 12,5/3000: 11 040.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 0,2/14000 (втулка): 654.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 1,25/2000 (втулка): 312.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 1,6/1200 (втулка): 288.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/3000 (втулка): 876.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/4000 (втулка): 1 038.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/6000 (втулка): 1 362.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/1000: 258.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/900: 252.00000 UAH без ПДВ
Строп 1 СК 0,8/1030: 264.00000 UAH без ПДВ
Строп 2 СК 1,6/2000: 846.00000 UAH без ПДВ
Строп 4 СК 3,2/2000: 2 172.00000 UAH без ПДВ
Строп 4 СК 12,5/3000: 11 040.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 0,2/14000 (втулка): 654.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 1,25/2000 (втулка): 312.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 1,6/1200 (втулка): 288.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/3000 (втулка): 876.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/4000 (втулка): 1 038.00000 UAH без ПДВ
Строп СКП 3,2/6000 (втулка): 1 362.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:59
Статус:
Підписаний