-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Горох колотий)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001342-a
Завершена
5 652.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c5d20215c704113a27be23e3e8ad996
Внутрішній номер закупівлі:
30248243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001342-a
Замовник:
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Рогак +380779162869 combynat.tender@gmail.com https://combynat.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 652.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горох колотий
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЛЕНД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41199294
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 43 квартира 2
Ціна пропозиції
5 652.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b5d933c483f04873a3f7ee06fa14654e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001342-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЛЕНД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41199294
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 43 квартира 2
Номер договору:
82
Сума договору:
5 652.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:10
Статус:
Підписаний