-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001246-a
Завершена
1 764.00
UAH без ПДВ
Номер:
1ef90aa8a09748958a898a228ca2e500
Внутрішній номер закупівлі:
30248156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001246-a
Замовник:
БОБРИНЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06688167
-
Адреса:
27200, Україна, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Матійко +380967099642 cabinet.2byx@i.ua https://bobrinternat.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
1 764.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сік фруктовий
Кількість
36 кілограм
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
27200, Україна, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Лянна Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1791921923
-
Адреса:
27102, Україна, Кіровоградська область, місто Новоукраїнка, вул. Промислова будинок 20 квартира 8
Ціна пропозиції
1 764.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a03f7b7bf50946ef92a3950b54198f11
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001246-a-a1
Постачальник:
Лянна Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1791921923
-
Адреса:
27102, Україна, Кіровоградська область, місто Новоукраїнка, вул. Промислова будинок 20 квартира 8
Номер договору:
75
Сума договору:
1 764.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний