-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 1 – Листовий прокат
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001162-a
Завершена
5 302 639.42
UAH з ПДВ
Номер:
adf545bc4d964341822806ecd51ffa09
Внутрішній номер закупівлі:
30248083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001162-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 302 639.42 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лист Sheet EN 10051-5.0x1250x2500 Steel EN 10025-2-S275J2
Кількість
86.475 тонна
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист Sheet EN 10029-8.0x2000x3000 steel EN 10083-2-C22E
Кількість
3.015 тонна
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Лист Sheet EN 10029-10x1250x1000 steel EN 10083-2-C22E
Кількість
0.099 тонна
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-Комерційне Підприємство"КОМПОЗИТСТАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
421632465
-
Контактна особа:
Сакорська Інна Ігорівна 380683472577 kompositesteel@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, Хвойки Вікентія, буд. 10
Ціна пропозиції
5 302 639.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5608793df5c14e8e8dd49ade76cc7ab7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001162-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-Комерційне Підприємство"КОМПОЗИТСТАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
421632465
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, Хвойки Вікентія, буд. 10
Номер договору:
53-143-08-26-02994
Сума договору:
5 302 639.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 418 866.18 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лист Sheet EN 10051-5.0x1250x2500 Steel EN 10025-2-S275J2: 59 188.80000 UAH без ПДВ
Лист Sheet EN 10029-8.0x2000x3000 steel EN 10083-2-C22E: 59 187.46000 UAH без ПДВ
Лист Sheet EN 10029-10x1250x1000 steel EN 10083-2-C22E: 58 967.20000 UAH без ПДВ
Лист Sheet EN 10029-8.0x2000x3000 steel EN 10083-2-C22E: 59 187.46000 UAH без ПДВ
Лист Sheet EN 10029-10x1250x1000 steel EN 10083-2-C22E: 58 967.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.08.2028 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний