-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001155-a
Завершена
7 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
68d3f75814d64e64956b195e8cf89a69
Внутрішній номер закупівлі:
30248055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001155-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 520.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос водяний ЯМЗ ЄВРО-2 МАЗ-5551
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Обід маховика зубчатий МАЗ-5551
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Контактна особа:
Тичук Юрій Іванович 0989262122
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Ціна пропозиції
7 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
123736f670ca4eec990fb8a99e5129ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001155-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Номер договору:
151
Сума договору:
7 520.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насос водяний ЯМЗ ЄВРО-2 МАЗ-5551: 3 680.00000 UAH без ПДВ
Обід маховика зубчатий МАЗ-5551: 3 840.00000 UAH без ПДВ
Обід маховика зубчатий МАЗ-5551: 3 840.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний