-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001138-a
Завершена
4 338.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b22ff05dc164f64a14aa7c098eaa548
Внутрішній номер закупівлі:
30248046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001138-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 338.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відвід кований крутовигнутий 57х4, 90°
Кількість
35 штука
Період постачання
до 25.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Перехідник латунний 40НР-50ВР посилений
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Борис Ірина Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452213005
-
Контактна особа:
Борис Ірина Володимирівна +380932809202
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, м. Кропивницький
Ціна пропозиції
4 338.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
14e7b47187af4b69ae0eddce1ec0c4ed
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001138-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Борис Ірина Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452213005
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, м. Кропивницький
Номер договору:
527
Сума договору:
4 338.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Відвід кований крутовигнутий 57х4, 90°: 90.00000 UAH без ПДВ
Перехідник латунний 40НР-50ВР посилений: 198.00000 UAH без ПДВ
Перехідник латунний 40НР-50ВР посилений: 198.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний