-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000979-a
Завершена
126 254.00
UAH без ПДВ
Номер:
1833fa646c1a45c9b7b08b7459994663
Внутрішній номер закупівлі:
30247891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000979-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
126 254.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підсилювач гальм ISUZU
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Радіатор обігрівача кабіни ISUZU
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Блок підготовки повітря RENAULT MAGNUM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Клапан пневматичної задньої ресори RENAULT MAGNUM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Клапан пневматичної передньої ресори RENAULT MAGNUM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Гальмівний диск передній RENAULT MAGNUM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Монтажний комплект кожуха гальмівного диска переднього RENAULT MAGNUM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Амортизатор, опора кабіни водія RENAULT MAGNUM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Електромагнітний клапан, робочий циліндр RENAULT MAGNUM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Пнєвмобалон сидіння МАЗ-5440
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Амортизатор передньої підвіски МАЗ-5440
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Накінечники реактивної штанги в зборі комплект 2 шт МАЗ-9758
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Сальник полу вісі DAEWOO
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Сальник хвостовика DAEWOO
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Контактна особа:
Тичук Юрій Іванович 0989262122
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Ціна пропозиції
126 254.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bafd2126ad2140afa2e07ebcfa453bf0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000979-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Номер договору:
151
Сума договору:
126 254.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Підсилювач гальм ISUZU: 3 740.00000 UAH без ПДВ
Радіатор обігрівача кабіни ISUZU: 810.00000 UAH без ПДВ
Блок підготовки повітря RENAULT MAGNUM: 58 980.00000 UAH без ПДВ
Клапан пневматичної задньої ресори RENAULT MAGNUM: 3 860.00000 UAH без ПДВ
Клапан пневматичної передньої ресори RENAULT MAGNUM: 5 030.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний диск передній RENAULT MAGNUM: 4 605.00000 UAH без ПДВ
Монтажний комплект кожуха гальмівного диска переднього RENAULT MAGNUM: 902.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, опора кабіни водія RENAULT MAGNUM: 7 020.00000 UAH без ПДВ
Електромагнітний клапан, робочий циліндр RENAULT MAGNUM: 3 760.00000 UAH без ПДВ
Пнєвмобалон сидіння МАЗ-5440: 1 770.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передньої підвіски МАЗ-5440: 2 320.00000 UAH без ПДВ
Накінечники реактивної штанги в зборі комплект 2 шт МАЗ-9758: 3 710.00000 UAH без ПДВ
Сальник полу вісі DAEWOO: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Сальник хвостовика DAEWOO: 2 730.00000 UAH без ПДВ
Радіатор обігрівача кабіни ISUZU: 810.00000 UAH без ПДВ
Блок підготовки повітря RENAULT MAGNUM: 58 980.00000 UAH без ПДВ
Клапан пневматичної задньої ресори RENAULT MAGNUM: 3 860.00000 UAH без ПДВ
Клапан пневматичної передньої ресори RENAULT MAGNUM: 5 030.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний диск передній RENAULT MAGNUM: 4 605.00000 UAH без ПДВ
Монтажний комплект кожуха гальмівного диска переднього RENAULT MAGNUM: 902.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, опора кабіни водія RENAULT MAGNUM: 7 020.00000 UAH без ПДВ
Електромагнітний клапан, робочий циліндр RENAULT MAGNUM: 3 760.00000 UAH без ПДВ
Пнєвмобалон сидіння МАЗ-5440: 1 770.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передньої підвіски МАЗ-5440: 2 320.00000 UAH без ПДВ
Накінечники реактивної штанги в зборі комплект 2 шт МАЗ-9758: 3 710.00000 UAH без ПДВ
Сальник полу вісі DAEWOO: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Сальник хвостовика DAEWOO: 2 730.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний