• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

спирт етиловий 70% 100 мл-10 фл., лідокаін по 2 мл . 100 мг/мл-50пак., хлоргексидин 0,05% по 200 мл у фл.-10фл., артифрин-здоров'я 1,7 мл №10-1пак., перекис водню 3% по 200 мл-10 фл., маска 3-шарова на рез (50 шт. в уп)-400шт., рукавички нітрил 50пар в упак.-600 пар., шприц 2мл-200 шт., шприц 5мл-200 шт., вата н/ст100 г-50 шт., лінкоміцин розчин д/ін по 2мл №10-6пак..

Завершена

8 646.50 UAH з ПДВ
Номер: 6380aecb0ae44f209891d10091191597
Внутрішній номер закупівлі: 30247784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000872-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка" Роменської міської ради
Контактна особа: Сердюк Людмила Володимирівна 380671050406 romnydent@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 8 646.50 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спирт етиловий 70% 100 мл-10 фл., лідокаін по 2 мл . 100 мг/мл-50пак., хлоргексидин 0,05% по 200 мл у фл.-10фл., артифрин-здоров'я 1,7 мл №10-1пак., перекис водню 3% по 200 мл-10 фл., маска 3-шарова на рез (50 шт. в уп)-400шт., рукавички нітрил 50пар в упак.-600 пар., шприц 2мл-200 шт., шприц 5мл-200 шт., вата н/ст100 г-50 шт., лінкоміцин розчин д/ін по 2мл №10-6пак..
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1537 одиниця
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, Ромни, вул. Аптекарська, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ЧУБЕНКО ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ
Ціна пропозиції 8 646.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 54ba7aa51d324a8fb2b0fd9b1f8984e9
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000872-a-a1
Постачальник: ПП ЧУБЕНКО ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ
Номер договору: 799
Сума договору: 8 646.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 080.93 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 18.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Виписка з ЄДР Чубенко І.Л..pdf