-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000817-a
Завершена
43 142.40
UAH без ПДВ
Номер:
5ee1751442d043bcbc91d81409ad9ada
Внутрішній номер закупівлі:
30247738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000817-a
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
43 142.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень рідкий, иедичний у кріоциліндрах, ГОСТ 6331-78
Кількість
1260 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05761850
-
Контактна особа:
+380567951501
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КИСНЕВА будинок 1
Ціна пропозиції
43 142.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a798f637e919453f9266498b471dd986
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000817-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05761850
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КИСНЕВА будинок 1
Номер договору:
У155
Сума договору:
43 142.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.07.2026 09:31
Статус:
Підписаний