-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000703-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
6 547.58
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
54
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dab1695584da475f89788538f517941f
Внутрішній номер закупівлі:
30247626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000703-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 547.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 09:27 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 09:27 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 09:27 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 547.58 Електричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)