• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

риба с/м

Завершена

5 250.00 UAH без ПДВ
Номер: aac7dcdb06a4412d894b3a535f86ecc6
Внутрішній номер закупівлі: 30247586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000669-a   
Замовник: Сумська спеціальна початкова школа №31 Сумської міської ради
Контактна особа: Баранова Світлана Петрівна +380542775917 buh.nvk37@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість: 5 250.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
риба с/м
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 30 кілограм
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 40004, Україна, Сумська область, Суми, Хворостянка,4,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФФОП ОТрощенко Л.Г.
Ціна пропозиції 5 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e52f26dcb4524612bd7bd4f84e4f89dd
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000669-a-a1
Постачальник: ФФОП ОТрощенко Л.Г.
Номер договору: 80
Сума договору: 5 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: риба с/м: 175.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Довідка_з_ЄДР_ФОП_ОТРОЩЕНКО_ЛЮБОВ_ГРИГОРІВН__2026-09-01_09-1...