-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000602-a
Завершена
3 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
975b4892cb1848c297672cfef2dbc2fb
Внутрішній номер закупівлі:
30247526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000602-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40311343
-
Адреса:
69036, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, б. Примаченко Марії, будинок 20-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Любарський Олександр Миколайович 380612397329 Aleksandr.uvm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 300.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Центр «ГАЗ запчастина»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32696035
-
Контактна особа:
Володимир Панасович Фуклєв 380612226522
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радистів, буд. 54
Ціна пропозиції
3 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c61de2fc815148dd85fe7280d4fd9a3f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000602-a-a1
Постачальник:
ТОВ «Центр «ГАЗ запчастина»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32696035
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Радистів, буд. 54
Номер договору:
80-26
Сума договору:
3 300.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів: 3 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 15:30
Статус:
Підписаний