• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)

Завершена

13 870.00 UAH без ПДВ
Номер: cd1d40b427ea4811bffa2c78b7545941
Внутрішній номер закупівлі: 30247364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000439-a   
Замовник: Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Контактна особа: АНТОНЧИК Ірина Іванівна +380432327338 vucz@dsns.gov.ua https://vpu.ldubgd.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 13 870.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошка кухонна обробна
Код ДК 021:2015: 39221180-2 Кухонне начиння
Кількість 19 штука
Період постачання до 10.10.2026
Місце постачання 21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Пчелінцева Олена Іванівна
Ціна пропозиції 13 870.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b5f1fd89b8dc4c10b1a4bc1ee711ec98
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000439-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Пчелінцева Олена Іванівна
Номер договору: 170
Сума договору: 13 870.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Дошка кухонна обробна: 730.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.08.2026 00:00 - 10.12.2026 23:59
Дата підписання: 29.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір 170
Обгрунтування підстави здійснення закупівлі
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника