-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000430-a
Активна
667 343.26
UAH без ПДВ
Номер:
2b5504904d014822a438bd235173f835
Внутрішній номер закупівлі:
30247341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000430-a
Замовник:
Управління освіти Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590731
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, Вараський р-н місто Вараш, м-н. Вараш,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазурик Катерина Миколаївна +380973802559 gcgoosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
667 343.26 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з надання додаткового резервного живлення електромережі закладу від генератора
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації