-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (картопля)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000368-a
Завершена
10 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
340f42524b094e44b72b2ed8a5371c81
Внутрішній номер закупівлі:
30247293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000368-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991889
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, селище Попільня, вул. Київська, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Симоненко +380413725946 ekon_popilcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03212100-1 КартопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
10 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
520 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КРАВЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943014710
-
Адреса:
03191, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Героїв Маріуполя будинок 4 квартира 44
Ціна пропозиції
10 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc18ea6274e24319adae64250338084f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000368-a-a1
Постачальник:
КРАВЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943014710
-
Адреса:
03191, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Героїв Маріуполя будинок 4 квартира 44
Номер договору:
429
Сума договору:
10 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний