-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лідокаін здоров'я 100 мг по 2 мл-21 пак..
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000324-a
Завершена
751.80
UAH з ПДВ
Номер:
b4c037848a084ebab28307de1f54c339
Внутрішній номер закупівлі:
30247254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000324-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка" Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21114127
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вул. Аптекарська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Людмила Володимирівна 380671050406 romnydent@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
751.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лідокаін здоров'я 100 мг по 2 мл
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
Кількість
21 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ЧУБЕНКО ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37138115
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, вул. Аптекарська, 17, вул. Коржівська, 80
Ціна пропозиції
751.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3282f922b5884314b5679592fa0836e9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000324-a-a1
Постачальник:
ПП ЧУБЕНКО ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37138115
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, вул. Аптекарська, 17, вул. Коржівська, 80
Номер договору:
798
Сума договору:
751.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
702.62 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
18.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний