-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір а4-15 пач..
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000265-a
Завершена
3 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9734695f6a9543d681add9befd229001
Внутрішній номер закупівлі:
30247191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000265-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка" Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21114127
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вул. Аптекарська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Людмила Володимирівна 380671050406 romnydent@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір а4
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Науменко Дмитро Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3149115058
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, Горького, буд. 248, кв.56
Ціна пропозиції
3 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
22eac1c0cb934f07bf4d2096b9f1dc23
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000265-a-a1
Постачальник:
ФОП Науменко Дмитро Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3149115058
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, Горького, буд. 248, кв.56
Номер договору:
36
Сума договору:
3 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний