-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фторакс з прожилками-10шт..
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000202-a
Завершена
8 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8096a5275ea48db87fa54cc3996851c
Внутрішній номер закупівлі:
30247134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000202-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка" Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21114127
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вул. Аптекарська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Людмила Володимирівна 380671050406 romnydent@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24540000-1 Вінілові полімери у первинній форміАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фторакс з прожилками
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сніжкова Наталія Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483900964
-
Адреса:
61072, Україна, Сумська область, м. Харків, вул. 23-го Серпня, буд. 60, кв.6
Ціна пропозиції
8 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc9de08aec854ec6846a31f9e1796138
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000202-a-a1
Постачальник:
ФОП Сніжкова Наталія Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483900964
-
Адреса:
61072, Україна, Сумська область, м. Харків, вул. 23-го Серпня, буд. 60, кв.6
Номер договору:
17
Сума договору:
8 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний