• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-759_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

69 955.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
04
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 92361a75cb67492f8898257b602444d3
Внутрішній номер закупівлі: 30247115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000183-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Анжела ВИШНЯКОВА +380675720727 anzhela.vyshniakova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 69 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 08:27 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 08:27 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 08:27 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴69 955.00 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)