-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000113-a
Завершена
759 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2432b707df5414492c046c5425df076
Внутрішній номер закупівлі:
30247047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000113-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Деговцов +380674975723 osvita-zakypivl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
759 070.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів
Кількість
1751 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів
Кількість
4088 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРАБОВЕЦЬ АНДРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828808338
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА будинок 19А квартира 3А
Ціна пропозиції
759 070.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
74a6ebd2b52a477a9d167e24f825688a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000113-a-a1
Постачальник:
ГРАБОВЕЦЬ АНДРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828808338
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА будинок 19А квартира 3А
Номер договору:
2230
Сума договору:
759 070.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів: 130.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів: 130.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів: 130.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний