• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 -11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)

5 398 920.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
14
год
49
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e3a547aee57e4437801f1e1466798775
Внутрішній номер закупівлі: 30246931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013759-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Чижик Володимир Ярославович 380342750981,380507339940 vol1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 398 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:56 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:56 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:56 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 398 920.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 -11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)