-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (профнастил, планка стартова, мат, RAL 7016) за кодом ДК:021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013507-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
6 992.26
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
31
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
99b9942f125a41558ce9ffd09a5aeee9
Внутрішній номер закупівлі:
30246679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013507-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазорук Володимир Васильович +380382630103 vrz_arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 992.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:36 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 992.26 Конструкційні матеріали (профнастил, планка стартова, мат, RAL 7016) за кодом ДК:021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали