• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з організації гарячого харчування учнів Гаврилівського ліцею Переріслянської сільської ради ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування

Завершена

1 253 520.00 UAH без ПДВ
Номер: b5f8aa52b00d4952aef2822eeb714901
Внутрішній номер закупівлі: 30246500
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013329-a   
Замовник: ГАВРИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Береза Людмила Миколаївна 380968253322 ljudmyla_m@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 253 520.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
учні 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 5688 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78414, Україна, Івано-Франківська область, Гаврилівка, вул.Українська, будинок 78 На карті
учні 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 5688 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78414, Україна, Івано-Франківська область, Гаврилівка, вул.Українська, будинок 78 На карті
учні 5-11 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 13032 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78414, Україна, Івано-Франківська область, Гаврилівка, вул.Українська, будинок 78 На карті
учні 5-11 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 13032 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78414, Україна, Івано-Франківська область, Гаврилівка, вул.Українська, будинок 78 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СІДЛЯР МАРІЯ ІВАНІВНА
Ціна пропозиції 1 253 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:47
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 6114ccd937a448b1ba81a3307a6db237
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013329-a-a1
Постачальник: ФОП СІДЛЯР МАРІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 31
Сума договору: 1 253 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Лист пояснення КБВ ФОП.pdf
pdf
договір 31.pdf