-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із організації шкільного харчування (код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013316-a
Завершена
1 178 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
a5e31788811049ca8b4bf163444e543a
Внутрішній номер закупівлі:
30246488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013316-a
Замовник:
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22571128
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ОСТРОЗЬКОГО будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Полюхович +380973422906 rl8rivne24@gmail.com http://www.school8.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником . Відкриті торги UA-2026-08-21-012359-a відмінено.
Очікувана вартість:
1 178 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із організації шкільного харчування (код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Кн. Острозького, 203733
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ОЛІЙНИК ДМИТРО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3733611799
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне вул.Теліги Олени будинок 57 квартира 53
Ціна пропозиції
1 178 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
16e57296ffc04c93b9f5759eda13ebdb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013316-a-a1
Постачальник:
ОЛІЙНИК ДМИТРО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3733611799
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне вул.Теліги Олени будинок 57 квартира 53
Номер договору:
1
Сума договору:
1 178 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги із організації шкільного харчування (код CPV 55520000-1 Кейтерингові послуги): 1 178 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний