• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для дитячих ігрових майданчиків (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

389 016.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
31
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 03988640a1dd4194b9b7964c7682031d
Внутрішній номер закупівлі: 30246420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013244-a   
Замовник: Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
Контактна особа: КІНДЄЄВА Марта Олександрівна +380976586483 zakupivli.gorodokgum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 389 016.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:27 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:27 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:27 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴389 016.00 бладнання для дитячих ігрових майданчиків (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)