• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112200-5 Послуги з технічного обслуговування підмітально-прибиральних машин City Ranger (12 одиниць), згідно регламенту – 50 м-год)

Завершена

274 791.60 UAH з ПДВ
Номер: 88d35e9c80ff47bfbb6155901d3c38ad
Внутрішній номер закупівлі: 30246317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013143-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління"
Контактна особа: Дем′янюк Галина 380982254917 vindorupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 274 791.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112200-5 Послуги з технічного обслуговування підмітально-прибиральних машин City Ranger (12 одиниць), згідно регламенту – 50 м-год)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 12 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, вул. Євгена Коновальця, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «СП КБТ»
Ціна пропозиції 274 791.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:58
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: 5622c3fe14214d0a8e89b1e5833721c5
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013143-a-a1
Постачальник: ТОВ «СП КБТ»
Номер договору: 2026/114
Сума договору: 274 791.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 228 993.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір ТО.pdf
pdf
UA-2026-08-14-009916-a-report.pdf
pdf
2026_7_ПП_50110000-9_ТО машин City Ranger 12 од_50 мот-год_О...
pdf
наказ ТО.pdf
docx
2026_7_ПП_50110000-9_ТО машин City Ranger 12 од_50 мот-год_Д...