-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фінансова грамотність» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Біневич І. В., Єременко О. А., Тороп К. С.), у кількості 10 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013049-a
Активна
2 660.33
UAH без ПДВ
Номер:
21d39bf72a504eb8959be27f57ccc6f1
Внутрішній номер закупівлі:
30246224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013049-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 660.33 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фінансова грамотність» підручник інтегрованого курсу для
осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Біневич І. В., Єременко О. А.,
Тороп К. С.), у кількості 10 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кочерга Оксана Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2749112568
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, Вул. Григорія Сковороди 54, кв.3
Ціна пропозиції
2 660.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
383bd33e5e1b4156acd0801f324dd32a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013049-a-a1
Постачальник:
Кочерга Оксана Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2749112568
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, Вул. Григорія Сковороди 54, кв.3
Номер договору:
1761-31д-26
Сума договору:
2 660.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації