-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013039-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
515 044.74
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
24
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2db214871dfa4fdab75d242c84cc057a
Внутрішній номер закупівлі:
30246213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013039-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735882
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бердичівська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шушпаннікова +380964778262 i.shushpannikova@hmc.mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
515 044.74 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:25 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:25 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:25 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴515 044.74 Очні краплі