• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

562 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
08
год
14
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 90f695dc4bb34234a2f6988030ab36f3
Внутрішній номер закупівлі: 30246179
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013004-a   
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Кобзєва Наталія Іванівна +380678994066 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 562 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴562 800.00 Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка