• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів 6–11 класів

Активна

2 917 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 8a5a0391c5a54ff3bb78ec9a0bb06174
Внутрішній номер закупівлі: 30246165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012991-a   
Замовник: Костопільський ліцей №3 Костопільської міської ради
Контактна особа: Савицька Юлія Петрівна +380680505585 24170652@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-19-013584-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 917 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 8-11 класів (сніданок)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 30810 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, будинок 17 На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 6-7 класів (обід)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 10140 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, будинок 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Фурман Наталія Олександрівна
Ціна пропозиції 2 917 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 71bc42441f1a4488acbed8e9d5f45f01
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012991-a-a1
Постачальник: ФОП Фурман Наталія Олександрівна
Номер договору: 41
Сума договору: 2 917 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
Договір
Обгрунтування підстави
Довідка ФОП Фурман