-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9- Послуги з організації харчування (Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012973-a
Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
416 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
13
год
57
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e10c49e3aa4e4821b51f463414805693
Внутрішній номер закупівлі:
30246149
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012973-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
416 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:09 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 666.66 Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб