• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабораторні дослідження і практичні роботи. Інструктивні картки. автор Мердух І.І. (1,65 об- вид ар.)

Активна

585.26 UAH без ПДВ
Номер: cce5443fd8e142029523fa1351f46e08
Внутрішній номер закупівлі: 30246114
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012927-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 585.26 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабораторні дослідження і практичні роботи. Інструктивні картки. автор Мердух І.І. (1,65 об- вид ар.)
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ясниська Віра Степанівна
Ціна пропозиції 585.26 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 938c4f78f81c43c38bcd3c7746663fea
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012927-a-a1
Постачальник: Ясниська Віра Степанівна
Номер договору: 1756-54д-26
Сума договору: 585.26 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1756-54д-26.pdf