-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012757-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
139 073.61
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
10
год
12
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
35d67fef49b141a58b6483c09162f451
Внутрішній номер закупівлі:
30245988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012757-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 073.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:32 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:32 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:32 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2d3a0732a7464f2aa5f963905a256173
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: виявлено технічну помилку під час оприлюднення річного плану закупівлі в електронній системі закупівель, а саме зазначено очікувану вартість закупівлі без урахування ПДВ замість суми з урахуванням ПДВ. Після оголошення процедури закупівлі внесення змін до річного плану в електронній системі неможливе. У зв’язку з неможливістю усунення виявленого порушення закупівлю необхідно відмінити.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження:
31.08.2026 20:15 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 20:15
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴139 073.61 Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий