-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012739-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 10:00)
5 778 170.88
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
19
год
53
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
01c2cd6856724b50afda50e89f5d5413
Внутрішній номер закупівлі:
30245975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012739-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432660177 vokl-zakypivly@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 778 170.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:50 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:50 - 16.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:50 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3cec82cbbe464fbeb7d1715a00cc2daa
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
На підставі пп.2 п.50 постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» відмінити відкриті торги по закупівлі «Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-31-012739-a), у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Період оскарження:
31.08.2026 20:39 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 20:39
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴5 778 170.88 «Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи