-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги з підвищення кваліфікації та переатестації операторів котелень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012733-a
Завершена
5 077.60
UAH без ПДВ
Номер:
bda82621278f461696ff8df8c714dd5c
Внутрішній номер закупівлі:
30245967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012733-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації,договір укладено відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з відміною відкритих торгів через відсутність учасника (учасників) процедури закупівлі згідно з оголошенням ЦРБ № UA-2026-06-03-010008-а.
Очікувана вартість:
5 077.60 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 30 (тридцятий) календарний день з дати підписання СТОРОНАМИ Акта приймання-передачі наданих Послуг за умови реєстрації ВИКОНАВЦЕМ податкової накладної, оформленої згідно з вимогами законодавства України, не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом. У випадку якщо податкова накладна зареєстрована пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати реєстрації податкової накладної. У випадку якщо на дату оплати реєстрацію податкової накладної зупинено, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати отримання ЗАМОВНИКОМ на електронну адресу ________________ повідомлення від ВИКОНАВЦЯ з копією квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.(для платників ПДВ) або ЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 30 (тридцятий) календарний день з дати підписання СТОРОНАМИ Акта приймання-передачі наданих Послуг (для не платників ПДВ). (При укладанні договору з Переможцем закупівлі залишається один із варіантів п.4.2). У разі якщо дата оплати припадає на вихідний день, оплата здійснюється на наступний робочий день після вихідного.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписНадання Послуг здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів тільки на підставі наданої письмової рознарядки ЗАМОВНИКА, яка вважається дозволом на надання Послуг, та є підтвердженням готовності ЗАМОВНИКА до приймання Послуг.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги з підвищення кваліфікації та переатестації операторів котелень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги з підвищення кваліфікації та переатестації операторів котелень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Кіровоградський регіональний учбовий центр».
×
-
Код ЄДРПОУ:
33614943
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Шевченка, буд.31., тел. +38 (099)-291-46-14
Ціна пропозиції
5 077.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:26
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
d4976959a294492591508a394eeee2be
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012733-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Кіровоградський регіональний учбовий центр».
×
-
Код ЄДРПОУ:
33614943
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Шевченка, буд.31., тел. +38 (099)-291-46-14
Номер договору:
УЗ/ВК-235/2026-Ю
Сума договору:
5 077.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний