-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012710-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
23 169 510.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
22
год
00
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7c9a4c405a804debafdaf179c889a0f4
Внутрішній номер закупівлі:
30245947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012710-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Глущенко +380956385425 igor220995@gmail.com https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 169 510.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:23 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴8 427 510.00 Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
- Лот №2 ₴7 371 000.00 Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
- Лот №3 ₴7 371 000.00 Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)