-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунальної установи "Медичний пансіонат "Медик" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012674-a
Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунальної установи "Медичний пансіонат "Медик" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон Кінцеві бенефіціари: Романова Людмила Миколаївна 73013, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., М. ХЕРСОН, ВУЛ. УКРАЇНСЬКА, БУД. 109 Країна громадянства: Україна Тип впливу: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки: 50% Старцев Ігор Борисович 78000, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., М. ХЕРСОН, ВУЛ. ПОРТОВА, БУД. 2А, КВ. 3 Країна громадянства: Україна Тип впливу: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки: 50%
Завершена
11 741 773.20
UAH з ПДВ
Номер:
c1b3cb0a1b5b4177aed0b74cbc2ef1c1
Внутрішній номер закупівлі:
30245916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012674-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Уряд делегував повноваження про надання статусу територій ТОТ та ведення активних (можливих) бойових дій Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ухваливши постанову «Деякі питання формування переліку територій, па яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 06.12.2022 № 1364.
Наказом Мінреінтеграції «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 13.07.2023 №199 внесено зміни до зазначеного Переліку та визначено територію Херсонської міської територіальної громади (код території ПА65100150000057191) з 01.05.2023 - територією активних бойових дій.
Актуальний перелік територій активних бойових дій затверджено Наказом Мінрозвитку «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 28.02.2025 № 376 (зі змінами та доповненнями).
Таким чином. Замовники, які перебувають на зазначеній території можуть здійснювати публічні закупівлі шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у «Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунальної установи "Медичний пансіонат "Медик" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон, _____________», згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
11 741 773.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунальної установи "Медичний пансіонат "Медик" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА РС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34458113
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ будинок 131
Ціна пропозиції
11 741 773.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ba54730cc474c8db8ae3be5c4d289e1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012674-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА РС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34458113
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ будинок 131
Номер договору:
28-2/08/2026
Сума договору:
11 741 773.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 784 811.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний