• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту коробки перемикання передач автоцистерни МАЗ (ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

67 683.06 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 737e350d000a443a8e0509a5060e769b
Внутрішній номер закупівлі: 30245841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012597-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Каптенко +380674124010 i.kaptenko@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 67 683.06 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 683.06 Послуга з поточного ремонту коробки перемикання передач автоцистерни МАЗ