• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунального вищого навчального закладу "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон

Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунального вищого навчального закладу "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон Кінцеві бенефіціари: Романова Людмила Миколаївна 73013, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., М. ХЕРСОН, ВУЛ. УКРАЇНСЬКА, БУД. 109 Країна громадянства: Україна Тип впливу: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки: 50% Старцев Ігор Борисович 78000, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., М. ХЕРСОН, ВУЛ. ПОРТОВА, БУД. 2А, КВ. 3 Країна громадянства: Україна Тип впливу: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки: 50%

Завершена

5 106 260.40 UAH з ПДВ
Номер: ad4b12cd8790423a9540f089b6074a34
Внутрішній номер закупівлі: 30245809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012559-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Контактна особа: Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю Відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом 2 пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Уряд делегував повноваження про надання статусу територій ТОТ та ведення активних (можливих) бойових дій Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ухваливши постанову «Деякі питання формування переліку територій, па яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 06.12.2022 № 1364. Наказом Мінреінтеграції «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 13.07.2023 №199 внесено зміни до зазначеного Переліку та визначено територію Херсонської міської територіальної громади (код території ПА65100150000057191) з 01.05.2023 - територією активних бойових дій. Актуальний перелік територій активних бойових дій затверджено Наказом Мінрозвитку «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 28.02.2025 № 376 (зі змінами та доповненнями). Таким чином. Замовники, які перебувають на зазначеній території можуть здійснювати публічні закупівлі шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у «Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунального вищого навчального закладу "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон, __________, згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість: 5 106 260.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт найпростішого укриття у підвальному приміщенні комунального вищого навчального закладу "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА РС"
Ціна пропозиції 5 106 260.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 062795cada614c9797604cc8580b51ea
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012559-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА РС"
Номер договору: 28-1/08/2026
Сума договору: 5 106 260.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 255 217.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
ред Договір поточний ремонт КВНЗ Херсонська академія неперер...
xls
зведений.xls
doc
Договір потремонт.doc
xls
інформація_про_ціни_та_країну.xls
xls
кошторисні документи.xls